Projelerimiz hakkında bilgi almak ve bizimle iletişme geçmek için aşağıdaki formu dolduranız yeterli. Ekip arkadaşlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir

Zümrüd-ü Anka Yuvacık

BULUTLARIN ÜZERİNDE HİSSETTİREN KONFOR

Samanlı Dağları’nın ferah havasını her nefesinizde hissedeceğiniz konumuyla, muhteşem deniz, orman, şehir, göl ve baraj manzarasını birleştiren Zümrüd-ü Anka Yuvacık ile huzur dolu bir yaşama kapınızı açın.

Zümrüd-ü Anka Yuvacık, zirvede olmanın verdiği güçle tüm engelleri aşan geniş açılı bir manzara sunuyor. Sapanca Gölü üzerinden doğan güneşi izlemenin keyfine Hereke’deki gün batımı eşlik ediyor. Körfezin dinamik, Yuvacık Barajı’nın ise dingin manzarası, dört mevsim görsel huzuru yaşatıyor.

PROJE ÖZELLİKLERİ VE SOSYAL DONATILAR

Zümrüd-ü Anka Yuvacık, zirvede olmanın verdiği güçle tüm engelleri aşan geniş açılı bir manzara sunuyor.
Yeni hayatınıza sağlık, huzur ve dinginlik katacak olan su ferahlığı. Evinizin bahçesinde bulunan havuzda sevdikleriniz ile geçireceğiniz özel vakitler ile mutlu bir yaşam yanı başınızda.
Sevdikleriniz ile birlikte villanıza özel bahçenizde geçireceğiniz vakitler huzur ve güven bir yaşama dair tüm beklentilerinizi mutluluğa dönüştürecek.
Her mevsim sevdikleriniz ile havuzda geçireceğiniz özel vakitler ile mutlu bir yaşama adım atın
Sağlıklı yaşamın devamı için ara vermeden spor yapma ayrıcalığı. Sürdürülebilir spor anlayışı ile sağlık yaşam yanı başınızda olsun.
Günün tüm yorgunluğunu ve stresini atabileceğiniz Türk Hamamıyla rahatlayın.
Dinlenmek ve yenilenmek için Sauna ve Buhar Odası konforu.
Her villaya özel çift araçlık kapalı otopark kullanımı.
Evinizin hemen yanında ev sahipliği yapacağınız en lezzetli sofralar.
Zümrüd-ü Anka Bahçecik siz ve sevdikleriniz için güvenli, huzurlu bir site yaşamı sunuyor. Site giriş çıkışları kontrol edilerek, güvenli ve izole bir ortamda sevdiklerinizle güven ve huzur içinde yaşayın.
Günün her anı kayıtta olan ve sürekli kontrol edilen güvenlik kamera sistemleri ile kendinizi güvende hissedin, sevdiklerinizi koruyun.

10000


m2 Alan

38


Villa

820


m2ye Kadar Bahçe

24


Saat Güvenlik

Sizi Arayalım

Projelerimiz ile ilgili bilgi almak ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için formu doldurun. En kısa sürede size geri dönüş sağlayalım.

Dilerseniz satış ofisimizde sizi ağırlamak için hemen randevu talebinizi oluşturalım.

Sizi Arayalım

Projelerimiz ile ilgili bilgi almak ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için formu doldurun. En kısa sürede size geri dönüş sağlayalım.

Dilerseniz satış ofisimizde sizi ağırlamak için hemen randevu talebinizi oluşturalım.