Projelerimiz hakkında bilgi almak ve bizimle iletişme geçmek için aşağıdaki formu dolduranız yeterli. Ekip arkadaşlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir

Hakkımızda

Mamikler, geleceğe değer katan yaşam alanları geliştirmek ve üretmek için üst düzey kalite anlayışı ve deneyimiyle gayrimenkul projeleri hayata geçiriyor.

Kaliteli, güvenli ve kullanışlı yaşam alanları geliştirmeye ve üretmeye devam eden  Mamikler, yenilikçi yapısı ve müşteri odaklı bakış açısıyla hem müşterilerine ve hem de ülkesine değer katıyor. 

Gayrimenkul inşası konusunda; alanında uzman ve deneyimli kadrosuyla birlikte sürdürülebilir yönetim anlayışını benimseyen Mamikler, ülkemizin her bölgesinde katma değeri yüksek projeler inşa etmekte ve geleceğimize yatırım yapmaktadır.
"Güven Mimarı" mottosuyla yola çıkan Mamikler, sağlamlık ve estetiği bir araya getirerek herkesin hak ettiği ayrıcalıklı yaşam alanlarını sizlere ulaştırmayı hedefliyor. 

Tabiatı önemseyen, doğal çevreyi ve doğal dengeyi koruyan, mimari yapı alanında ilklere imza atan Mamikler, yenilikçi bir yaklaşımla her projesinde standartlarını yükselterek yaşam alanları inşa etmeyi hedefliyor. 

Mamikler, kendine özgü ve modern mimari anlayışını yansıttığı projelerini en verimli olacak şekilde geliştirmektedir. Kaliteli malzemeler ve doğru mühendislikle inşa ettiği güvenli yaşam alanlarını en uygun fiyatlarla sunar. Siz de güvenli, ayrıcalıklı ve konforlu bir yaşama erişen diğer müşterilerimiz gibi geleceğe güvenle bakmayı Mamikler ile tercih edin.

MİSYON

Mamikler, geleceği öngören bakış açısı ve yenilikçi teknikleri kullanarak hızla değişen yaşam tarzlarına cevap veren gayrimenkuller inşa etmektedir. Sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip ederek, doğa ve insan yaşamına duyduğumuz saygı ilkemiz ve yapı alanında uzman kadromuzla müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak güvenli, kaliteli ve uygun maliyetli yaşam alanları üretmekte ve bunları korumaktayız.

Mamikler olarak müşterilerimize ve ülkemize katma değer sağlamak, ülkemizin ekonomik ve sosyal gelişimine önemli bir katkı yapacak projeler üretmek ve bu projeleri geliştirmek amacıyla çalışmaktayız. Hem müşterilerimizin beklentilerini karşılamak hem de toplumun genel ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmak için yenilikçi yaklaşımları ve teknolojileri kullanarak sürekli olarak kendimizi yenilemekteyiz.

VİZYON

Mamikler olarak doğayı ve doğal dengeyi koruyarak, insani ve çağdaş bir yaklaşımı benimseyerek hayata geçirdiğimiz her projemizin kalitesini arttırmayı, ulusal ve uluslararası platformlarda yüksek katma değerli projeler üretmeyi ve değer yaratmayı amaçlıyoruz.

Mamikler olarak öncelikle toplumun değişen ihtiyaçlarına yanıt verebilmeyi ve geleceğe yönelik kalıcı çözümler sunabilmeyi amaçlıyoruz. Bu sebeplede sektörümüzün her zaman en yenilikçi projelerini geliştirmeyi planlıyor ve amaçlıyoruz. 

Mamikler olarak sektördeki gelişmeleri yakinen takip ederek topluma fayda sağlayan, sürdürülebilir ve konforlu yaşam alanları sunan projelerle geleceği şekillendirmeyi hedefliyoruz. “Güven Mimarı” mottosuyla çıktığımız bu yolda tüm müşterilerimize yaşattığımız güven hissi ayrıcalığını ülkemizdeki tüm vatandaşlarımıza yaşatmayı amaçlıyoruz.

Doğa Dostu Yapı

Doğa dostu ilkeleri benimseyen, yenilikçi çözümlerle çevreye uyumlu ve enerji verimli yapılar üretir ve geliştirir.

Güven Mimarı

Müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutarak sürekliliği sağlayacak projeler hayata geçirir.

Kalite Anlayışı

Projelerinde üst düzey kaliteli malzeme kullanır ve üstün hizmet anlayışını benimser.

Sizi Arayalım

Projelerimiz ile ilgili bilgi almak ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için formu doldurun. En kısa sürede size geri dönüş sağlayalım.

Dilerseniz satış ofisimizde sizi ağırlamak için hemen randevu talebinizi oluşturalım.

Sizi Arayalım

Projelerimiz ile ilgili bilgi almak ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için formu doldurun. En kısa sürede size geri dönüş sağlayalım.

Dilerseniz satış ofisimizde sizi ağırlamak için hemen randevu talebinizi oluşturalım.