Projelerimiz hakkında bilgi almak ve bizimle iletişme geçmek için aşağıdaki formu dolduranız yeterli. Ekip arkadaşlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir

Zümrüd-ü Anka Bahçecik

HUZUR VE SESSİZLİK DOLU BİR YAŞAM

Bahçecik bölgesinin zirve noktasında huzur ve sessizlik dolu bir yaşam sürmek için Zümrüd-ü Anka Bahçecik deneyimini yaşamaya hazır mısınız?

Yaşamınıza değer katacak olan Zümrüd-ü Anka Bahçecik, muhteşem deniz ve doğa manzarası ile huzurun ve mutluluğun kapılarını tüm misafirlerine açıyor.

PROJE ÖZELLİKLERİ VE SOSYAL DONATILAR

Bahçecik bölgesinin en özel konumunda muhteşem deniz ve doğa manzarası ile huzurun ve mutluluğun kapılarını aralayın.
Yeni hayatınıza sağlık, huzur ve dinginlik katacak olan su ferahlığı. Evinizin bahçesinde bulunan havuzda sevdikleriniz ile geçireceğiniz özel vakitler ile mutlu bir yaşam yanı başınızda.
Sevdikleriniz ile birlikte villanıza özel bahçenizde geçireceğiniz vakitler huzur ve güven bir yaşama dair tüm beklentilerinizi mutluluğa dönüştürecek
Her villaya özel kapalı otopark kullanımı
Zümrüd-ü Anka Bahçecik siz ve sevdikleriniz için güvenli, huzurlu bir site yaşamı sunuyor. Site giriş çıkışları kontrol edilerek, güvenli ve izole bir ortamda sevdiklerinizle güven ve huzur içinde yaşayın.
Günün her anı kayıtta olan ve sürekli kontrol edilen güvenlik kamera sistemleri ile kendinizi güvende hissedin, sevdiklerinizi koruyun.
Kocaeli’nin 7 yıldızlı kenti Başiskele’nin en prestijli konumu Bahçecik bölgesinde prestijli bir yaşam.
Çocuklarınızla birlikte çimlere uzanmanın keyfini yaşayın, doğal yaşamın tadını çıkarın. Yeşilin hâkim olduğu özgün peyzaj alanlarında ruhunuz ve bedeniniz dinlensin.
Standartların üzerindeki malzeme kalitesi, doğru ve kaliteli işçilik ile birleşiyor. Detaylara gösterdiğimiz önem ile evinizin size sunduğu konfor zirveye çıkıyor.
Zümrüd-ü Anka Bahçecik, yer aldığı eşsiz lokasyon ve zengin olanaklarla sizlere huzurlu ve kaliteli bir yaşam sunuyor. Evinizin kapılarını huzur ve mutlu bir yaşama açın.

5000


m2 Alan

12


Villa

300


m2ye Kadar Bahçe

24


Saat Güvenlik

Sizi Arayalım

Projelerimiz ile ilgili bilgi almak ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için formu doldurun. En kısa sürede size geri dönüş sağlayalım.

Dilerseniz satış ofisimizde sizi ağırlamak için hemen randevu talebinizi oluşturalım.

Sizi Arayalım

Projelerimiz ile ilgili bilgi almak ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için formu doldurun. En kısa sürede size geri dönüş sağlayalım.

Dilerseniz satış ofisimizde sizi ağırlamak için hemen randevu talebinizi oluşturalım.