Projelerimiz hakkında bilgi almak ve bizimle iletişme geçmek için aşağıdaki formu dolduranız yeterli. Ekip arkadaşlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir

Bloglar

Konforlu Yaşam Alanları için Yaratıcı İpuçları

Yaşam alanımızı daha konforlu hale getirmek, evinizin yapısı, türü ve dekoru nasıl olursa olsun mümkündür. Evde konfor odaklı yapılan değişimler, yaşam kalitesini çok daha üst noktaya çıkaracakken, gün içerisinde veya evde geçirdiğiniz zaman içerisindeki ruh halinizi dahi değiştirecektir. Evde veya herhangi bir yaşam alanındaki etkili konfor ipuçlarıyla çok daha sıcak bir yuvaya sahip olabilirsiniz ve bu ipuçlarını da içeriğimizin devamında bulabilirsiniz.

Evde En Çok Konfor Aranan Alan: Oturma Alanları

Günün yorgunluğunu, stresini atmak istediğimiz ve dinlenme ihtiyacımızı karşılayan en önemli eşyalar, koltuklardır. Aynı zamanda masalarda geçirdiğimiz her türlü vaktin en büyük destekleyicileri de sandalyelerdir. Haliyle oturma grubu ve sandalye seçimi konusunda ilk planda konfor, ikinci planda ise dekor uyumluluğu yer almalıdır. 

İlgi Alanları ve Hobilere Dair Aksesuarlar

Ev içerisinde konforlu yaşam sadece oturma grubu ve sandalyeler ile sınırlanmamalıdır. Aynı zamanda güzel bir görünüm veya hava, zihinsel konforu da sağlayacaktır. Bu nedenle ev genelinde göz zevkinize uygun, ev dekoruyla uyumlu, ilgi alanlarınızla bağlantılı ve iç dünyanızı yansıtacak aksesuarlara yer verilmelidir. Evinize güzel bir hava katan bu aksesuarlar, bilinçaltınıza da sizin için anlamları nedeniyle konfor aşılayacaktır. 

Doğru Televizyon Seçimi

Son dönemlerde televizyon izlemeyi bırakmış olabilir ve herhangi bir kanal ya da diziyi takip etmiyor olabilirsiniz. Öte yandan internet dizileri veya filmler ile daha vakit geçiriyor olabilirsiniz. Bu tür aktiviteler telefon veya bilgisayarla da yapılabilir ancak televizyonun verdiği görüntü kalitesi ve o devasa görüntü, diğer cihazlarla pek elde edilemeyebilir. Bu nedenle mobilyalarınızla uyumlu bir televizyon ünitesiyle birlikte, doğru bir akıllı televizyon tercihi, konforlu bir oturma grubu ile gün sonunda tüm stresten ve yorgunluktan arınmanıza yardımcı olacaktır. 

Ev İklimini Sağlayan Doğru Konum ve Cihazlar

Ev içi konfor denildiği zaman akla sadece eşyalar ve dekorasyon gelmemelidir. Evin genel havası ve ısısı da konforun en temel unsurlarıdır. Bu nedenle yaz aylarında sizi bunaltıcı sıcaklardan koruyacak doğru iklimlendirme araçları, kış aylarında da ideal sıcaklığı sağlayacak ekipmanlar tercih edilmelidir. Öte yandan hava temizleyici cihazlar ve düzenli koku sağlayıcılar, evin genel konforuna katkı sağlayacaktır. Son olarak; doğru eşya konumlandırması ile evin havalandırılma ihtiyacı gerektiği her zaman sağlanmalı, eşyalar hava akışını önlememelidirler. 

Her Moda Uygun Aydınlatma

Evde zihinsel konforu sağlayan en önemli unsurların başında aydınlatmalar yer alır ve tek bir aydınlatma seçeneği, her zaman için yeterli olmaz. Anlık modunuza uygun hafif, güçlü, renkli, loş ve daha birçok aydınlatma seçeneği de ev içindeki zihinsel konforunuzu ciddi anlamda arttıracaktır.