Projelerimiz hakkında bilgi almak ve bizimle iletişme geçmek için aşağıdaki formu dolduranız yeterli. Ekip arkadaşlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir

Bloglar

Balkonlar için Dekorasyon Önerileri

Apartman yaşamının genel bunaltısından biraz da olsa sıyrılmamızı, kendimizi dinlememizi ve ev içi temiz havayı doyasıya sağlayan balkonlar, ufak dokunuş veya dekorasyon fikirleri ile çok daha huzur dolu alanlara dönüşebilirler. Sadece birkaç parça doğru eşya ile balkonunuzu evinizin en sevdiğiniz noktasına çevirebilir ve balkonlar için en doğru dekorasyon önerilerini içeriğimizin devamında bulabilirsiniz.

Balkonların Olmazsa Olmazları: Oturma Köşeleri

Balkona çıktığımızda manzarayı izleyip uzaklara dalarken, belki de hayatımıza dair önemli kararlar alırken konforumuzdan da ödün vermememiz gerekir. Bu nedenle balkonlara uygun oturma köşeleri oldukça önemlidir ve sadece standart masa-sandalye tercihi, balkon sefanızı büyük ölçüde baltalar. Balkonlar için üretilen özel oturma grupları, minderler, mini salıncaklar ve benzer nitelikteki birçok oturma eşyası ile balkonunuzu hem şık bir havaya büründürebilir hem de mini bir konfor noktasına dönüştürebilirsiniz. 

Mini Oksijen Deposu ve Renkli Saksı Bitkileri

Balkon dekorasyonu denildiği zaman akla ilk gelen unsurların başında bitkiler yer alır. Balkonda tercih edilebilecek birçok saksı bitkisi ile balkonunuzda yeşilin verdiği huzuru hissedebilirsiniz. Oksijen deposu olan ve kokulu birçok bitki ile balkon keyfinizi doruğa ulaştırabilir, balkonda da vakit geçirirken pozitif enerjinizi atacağınız bir uğraş edinebilirsiniz. 

Portatif Eşyalar

Balkonda vakit geçirirken içilen çayın, kahvenin ve tüketilen her türlü besinin tadı başkadır. Yeme-içme gibi ihtiyaçlar için de portatif masalar veya sandalyeler tercih edilebilir. Hemen kurulumu yapılabilecek, çok yer kaplamayacak ve her amaç için kullanılabilecek eşyalar mutlaka tercih edilmelidir. 

Mobil Aydınlatıcılar

Balkonlarda en çok atlanan dekor ve konfor unsurlarından biri aydınlatıcılardır. Balkondaki bir lamba ile tüm balkon aydınlanır ancak her daim böylesi büyük bir aydınlatıcıya ihtiyaç olmayabilir. Balkondaki genel havayı çok daha tatlı bir hale getirecek, hafif veya genel ruh halinize göre bir aydınlatma sağlayacak mobil aydınlatıcılar, balkonunuzdaki konforu ve görünümü olumlu anlamda ciddi bir şekilde etkileyecektir.