Projelerimiz hakkında bilgi almak ve bizimle iletişme geçmek için aşağıdaki formu dolduranız yeterli. Ekip arkadaşlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir

Orka Life II

DOYA DOYA HUZUR VE MUTLULUK BİR YAŞAM

Kocaeli’nin tüm güzelliklerini barındıran şirin beldesi Yuvacık’ta şehir karmaşasından uzakta, her anı doya doya huzur ve mutlulukla geçirebileceğiniz bir yaşam alanı.

Orka Life II ile sadece hafta sonları değil her gün yeşilin ve mavinin en doğal halini yaşayın. Eşsiz Körfez manzarası ve Samanlı Dağları’nın ferahlatan havasıyla hayatın tam merkezinde yer alın. Şehir merkezine 7, Yuvacık Barajına 10, Sapanca Gölüne 15, Kartepe Kayak Tesislerine 25 dakika mesafede bulunan konumuyla hayatın tam merkezinde yaşayın.

PROJE ÖZELLİKLERİ VE SOSYAL DONATILAR

Yeni hayatınıza sağlık, huzur ve dinginlik katacak olan su ferahlığı. Evinizin bahçesinde bulunan havuzda sevdikleriniz ile geçireceğiniz özel vakitler ile mutlu bir yaşam yanı başınızda.
Her mevsim sevdikleriniz ile havuzda geçireceğiniz özel vakitler ile mutlu bir yaşama adım atın.
Sağlıklı yaşamın devamı için ara vermeden spor yapma ayrıcalığı. Sürdürülebilir spor anlayışı ile sağlık yaşam yanı başınızda olsun.
Günün tüm yorgunluğunu ve stresini atabileceğiniz Türk Hamamıyla rahatlayın.
Dinlenmek ve yenilenmek için Sauna ve Buhar Odası konforu.
Günün yorgunluğunu atabileceğiniz cafe ve restoran keyfi. Evinizin hemen yanında ev sahipliği yapacağınız en lezzetli sofralar.
Siz projemizin özel peyzajındaki alanlarında ruhunuzu dinlendirirken bırakın çocuklarınız da güven içinde oynayıp doğayla iç içe huzurlu, dingin bir ortamda gelişimlerini tamamlasın.
Sağlıklı bir yaşam uzak kalmamanız için bütün detaylar düşünüldü.
Zümrüd-ü Anka Bahçecik siz ve sevdikleriniz için güvenli, huzurlu bir site yaşamı sunuyor. Site giriş çıkışları kontrol edilerek, güvenli ve izole bir ortamda sevdiklerinizle güven ve huzur içinde yaşayın.
Günün her anı kayıtta olan ve sürekli kontrol edilen güvenlik kamera sistemleri ile kendinizi güvende hissedin, sevdiklerinizi koruyun.

60000


m2 Alan

15000


m2 Yeşil Alan

304


Konut

11


Ticari Alan

PROJE GÖRSELLERİ

Sizi Arayalım

Projelerimiz ile ilgili bilgi almak ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için formu doldurun. En kısa sürede size geri dönüş sağlayalım.

Dilerseniz satış ofisimizde sizi ağırlamak için hemen randevu talebinizi oluşturalım.

Sizi Arayalım

Projelerimiz ile ilgili bilgi almak ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için formu doldurun. En kısa sürede size geri dönüş sağlayalım.

Dilerseniz satış ofisimizde sizi ağırlamak için hemen randevu talebinizi oluşturalım.