Projelerimiz hakkında bilgi almak ve bizimle iletişme geçmek için aşağıdaki formu dolduranız yeterli. Ekip arkadaşlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir

BLOGLAR

Villa Yaşamı Sizlere Ne Sunar?

Özgür Bir Yaşam Alanı

Villa yaşamı ile apartman yaşamı arasında uçurum farklar vardır. Öncelikle evde kaç kişinin yaşadığı veya evde yapılan gürültünün herhangi bir önemi yoktur. Yapı içerisinde rahatsız edilecek bir komşu yoktur. Her türlü ev içi aktivite, tadilat, toplu etkinlik ve dahası, herhangi bir komşu kaygısı ya da çevreye rahatsızlık kaygısı olmadan gerçekleştirilmesi söz konusudur.

Özelleştirilebilir Ev

Villa yaşamında evinizi istediğiniz şekilde özelleştirmeniz mümkündür. Evinizin duvarlarında yapacağınız her işlem tercihlerinize göre olabilir. Evinizi mini bir etkinlik ya da faaliyet merkezine çevirmeniz mümkündür. Küçük çaplı spor salonu, çalışma odası, atölye, havuz ve çok daha fazlası tercihinize bağlı olarak ev yaşamanıza adapte edilebilir.

Maksimum Düzeyde Konfor

Apartman yaşamında her ne kadar duvarlar olsa da başka bireylerle de bir arada yaşamanız, herkesin özgürlük alanına saygı duymanız gerekir. Öte yandan komşularınız da aynı zorunluluklara sahiplerdir ancak bazen durum tersine dönebilir. Ev içi yaşamınıza ve konforunuza gölge düşürebilecek komşularınız olabilir. Villa yaşamında ise bu tür unsular sizden uzaktır. Sessiz, sakin, kendiniz ve ailenizle rahat bir şekilde yaşayacağınız bir yaşam alanı mevcuttur. 

Doğa ile İç İçe Yaşama Fırsatı

Villaların büyük bir kısmında irili ufaklı bahçeler yer alır ve bu bahçeler sayesinde şehir stresinden dolayı özlem duyduğunuz doğa yaşamını yaratma fırsatınız söz konusudur. Bahçenizi kendinize göre özelleştirebilir ve envai çeşit bitki ile oksijen dolu bir ortamda yaşayabilirsiniz. Özellikle doğru lokasyon tercihleri ile doğayla iç içe kavramını iliklerinize kadar hissedebilirsiniz.